Breaking News

szyty pixabay 192

Garnitur męski – szyty na miarę czy ze sklepu?

Po kupnie garnituru zwykle spodziewamy się, że posłuży on nam przez parę lat. Jest to strój, który kosztuje dość sporo, dlatego mamy co do niego duże nadzieje. Garnitur powinien się odpowiednio przedstawiać i dobrze formować się naszej sylwetce. Właśnie dlatego warto pomysleć nad wyborem garnituru na miarę.

Jak wygląda szycie garniturów na miarę?

Garnitur szyty na miarę to skomplikowany proces, na jaki składa się kooperacja krawca i klienta. By wyrób ostateczny był jednakowy z przewidywaniami klienta, musi on konkretnie omówić z wykonawcą swoje oczekiwania. Garnitur szyty na miarę istotnie odbiega swoją klasą od tych z popularnych sieciówek. Nie tylko pozwala na dopasowanie kroju do wszystkich sylwetek, ale daje też szersze możliwości w kwestii wyboru materiału. Miejmy na uwadze, że stylowy garnitur nie może być wykonany z poliestru. Najbardziej odpowiednia jest tkanina z wełny, która jest dobra na wszystkie pory roku. W zależności od wydarzenia i zastosowania garnituru masz możliwość wybrać przeróżne wzory i fasony.

Dlaczego warto wybrać garnitur szyty na miarę Katowice?

Garnitur na miarę to właściwy wybór, ponieważ w garniturze pragniemy czuć się wyjątkowo i prezentować się z klasą. Garnitur szyty na miarę przez to, że jest dopasowany do naszej figury, będzie znakomicie prezentował się na każdym. Jeśli chcemy przedstawiać się profesjonalnie i gustownie nie powinniśmy dać przyzwolenia na garnitur, który jest przyciasny lub za duży. Specjalista zdejmując drobiazgowe wymiary i znając się na konstrukcji strojów męskich pozwoli nam doskonale poczuć się w uszytym przez niego ubiorze. 

Źródło: Alhen – garnitury na miarę