Breaking News

pielgnacja pixabay 636

Pielęgnacja i naprawa tapicerki samochodowej

Planujesz wymianę tapicerki samochodowej po kilku sezonach, kupiłeś auto ze zniszczonym obiciem, a może marzysz o zmianie i nadaniu twojemu pojazdowi nowego charakteru? Auto tapicer pracujący w regionie Żagania (TAPICER) sprawi, że Twój pojazd zyska dobry wygląd. W tym artykule przybliżymy Ci kwestię tapicerowania foteli oraz kiedy naprawa tapicerki samochodowej jest  konieczna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Kiedy dużo podróżujemy ze swoją rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzaki łatwo o zabrudzenia. Gdy pojawiają się plamy i brud nie ma potrzeby od razu zmieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych plam masz możliwość wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć problematyczny w czyszczeniu. Kiedy zauważysz na nich zanieczyszczenia możesz użyć płynu do bonetowania i ścierkę z mikrofibry.

Obicie welurowe zatrzymują każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni zostanie nieatrakcyjna poświata, która w wielu przypadkach zanika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej konserwacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy skorzystać z usług tapicera i jak one wyglądają?

Kiedy fotele zmieniły kolor przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na obiciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma wypracowane sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko upora się nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci również możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego samochodu przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, wybierz firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.