Breaking News

zaprojektuj pixabay 410

Zaprojektuj schody dopasowane do Twojego domu

Stolmark jest to firma realizująca usługi stolarskie w Gdyni, robiąca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego pomieszczenia! Jako jedna z nielicznych  firm oferują tworzenie schodów w odpowiednim rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie pomogą dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego założenia.

Sprawdź stronę firmową.

Stolmark – postaw na wykonawcę z pasją i doświadczeniem

Przede wszystkim – wkładają serce i energię w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dostosować schody do jego wszystkich potrzeb i planów. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • z betonu
  • szklane
  • dywanowe

Podczas tworzenia planu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do aranżacji całego pomieszczenia. Schody stanowią ogniska każdego domu i dużo zależy od ich wyglądu. Ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez zasłaniania całego pomieszczenia.  Po dobraniu odpowiedniego kształtu pora przemyśleć nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną zrobione. Masz do wyboru pełno niezwykłych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Niech Twój dom wejdzie na wyższy poziom, dzięki wyjątkowym schodom

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na długie lata oraz może dodać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najpopularniejszym, a także sprawdzonym surowcem jest drewno. Schody stworzone z drewna są świetnym wyborem dla wielbicieli ciepłych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się surowe drewno. Zastanów się nad wyborem schodów z metalu, jeżeli jesteś zwolennikiem nowoczesne wnętrza. Metal tworzy nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, gdzie widać styl industrialny, na pewno poczujesz powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są miksem schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu efektu solidnej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo solidne i będa pasowały do pomieszczeń o męskich wykończeniach, budynków gospodarczych, czy też przestrzeni publicznych. Schody ze szkła są dedykowane głównie do współczesnych i oświetlonych pomieszczeń. Te rozwiązanie z cała pewnością dodaje artystycznego charakteru.

Jaką balustradę dobrać do schodów?

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to z całą pewnością szklane balustrady będą pasowały do każdego ich rodzaju. Wprowadzą do Twojego domu  naprawdę nowoczesny styl zachowując jednocześnie użyteczność. Gdy rozpoczynasz budowę lub remont domu, trzeba pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.